YENİ İLÇE MLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖREVİNE BAŞLADI

Viranşehir Hit: 644 / Yorum: 0 / 6 Mart 2019 17:41
YENİ İLÇE MLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖREVİNE BAŞLADI
-A +A

Viranşehir İlçesine İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Mehdi Turğut yeni görevine başladı.
 
Geçtiğimiz günlerde Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne müdür olarak atanan Yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut’u Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılığına atanan Eski İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş karşıladı. Yeni müdür ve eski müdür karşılıklı hayırlı olsun dileğinde bulunup bir birlerini tebrik ettiler.
 
Sonrasında Yeni Müdür Mehdi Turğut İlçe Milli Eğitim toplantı salonunda kurum personelleriyle bir toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda Müdür Turğut kendini tanıtarak personellerle tanıştı. Viranşehir'de görev yapacak olmanın sevinci ve heyecanı içinde olduğunu ifade etti.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut "Türk Milli Eğitiminin ilke ve hedefleri ışığında amacımız; nesil yetiştirmenin medeniyet inşası iddiasını sürdürmek olduğu bilinciyle öğrencilerimizi sadece akademik bilgilerle donatmanın yanında milli ve manevi değerlere sahip sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif yönleri de gelişmiş bireyler olarak yetiştirmeyi önceliğimiz olarak görüyoruz. İlçemizin Eğitim-öğretim çıtasını yükseltmek adına gece gündüz çalışacağız. Viranşehir’de her türlü eğitim çalışmaları ve projeler, akademik, sportif ve sosyal yeni projeleri de hayata geçirmeyi planlıyoruz. Eğitim kalitesinin daha da artırılması için gerekli tedbirleri yerinde ve zamanında alarak, başarının artmasını sağlayacağız. Eğitim öğretim kalitesinin artırılması için ilçemizdeki bütün eğitim kurumlarımız ile el ve gönül birliği içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Görevimiz süresince İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz personelleriyle birlik ve beraberlik, karşılıklı sevgi, saygı ve hoşgörü içinde çalışacağız” dedi.
 
Mehdi TURĞUT Kimdir?
 
1978´te Muş´ta doğan Mehdi TURĞUT İlk ve Ortaöğrenimini İzmir ve Muş´un değişik okullarında sürdürdü. Cumhuriyet Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirip 2000 yılında Hilvan Ovacık İlköğretim okulunda göreve başladı. Şanlıurfa Orhan Gazi Lisesi, ÇEAŞ Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi gibi birçok okulda öğretmenlik, yöneticilik, Hilvan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü görevinde bulundu. Bu göreve gelmeden önce Hilvan İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapıyordu. Bir çok sivil toplum kuruluşunda kurucu üyelik yapıp, süreli yayınlarda da yazıları çıkmıştır. Almanca bilmektedir. Evli olup 2 çocuk babasıdır.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
TÜRK KIZILAY VİRANŞEHİR ŞUBESİ ANLAMLI İFTAR YEMEĞİ

TÜRK KIZILAY VİRANŞEHİR…

15:09 - 22 Mayıs 2019
Viranşehir
2019VİRANŞEHİR, SPORLA EĞİTİMLE YARINLARDAN EMİN

2019VİRANŞEHİR, SPORLA…

13:45 - 20 Mayıs 2019
Viranşehir
GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDAN GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI

GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ…

15:27 - 15 Mayıs 2019
Viranşehir
GÜNEYDOĞU YILDIZLAR EĞITIM KURUMLARI, ANNELER GÜNÜNDE İFTARDA VELİLERİ İLE BULUŞTU.

GÜNEYDOĞU YILDIZLAR EĞITIM…

17:02 - 14 Mayıs 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN ŞEFFAF İŞKUR KURASI

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN…

17:08 - 2 Mayıs 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ…

18:05 - 1 Mayıs 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...