VİRANŞEHİR ÖNDER İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ FUTBOL TURNUVASININ FİNAL MAÇI YAPILDI

Viranşehir Hit: 395 / Yorum: 0 / 25 Nisan 2019 17:09
VİRANŞEHİR ÖNDER İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ FUTBOL TURNUVASININ FİNAL MAÇI YAPILDI
-A +A

Viranşehir ÖNDER tarafından geleneksel hale getirilen İmam Hatip Ortaokulları Futbol Turnuvasının 3.’sünün final müsabakası yapıldı. 23 Okulun Katılım sağladığı 46 müsabakanın yapıldığı Geleneksel İmam-Hatip Ortaokulları Arası Futbol Turnuvasında Eyyüpnebi İmam Hatip Ortaokulu birinci oldu. Bediuzaman İmam Hatip Ortaokulu ikinci Viranşehir İmam Hatip Ortaokulu ise 3. Oldu.
 
Final Müsabakasına Viranşehir Belediye Başkan Vekili Eyüp Öztürk Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turgut, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin, İlçe Müftü Vekili Şehmus Arslan, Belediye Meclis Üyeleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.
 
Yapılan müsabakasının sonucunda Eyyüpnebi İmam Hatip Ortaokulu 1. Oldu.
 
Ödül töreninde açılış konuşmasını Dernek Adına Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Çelik yaptı.
 
Ramazan Çelik yaptığı konuşmada; “Toplumun yeniden inşasında tuğla olacak, ümmetin ve ülkemizin umudu imam-hatip neslinin yetişmesinde pay sahibi olmak ve bu konuda gücümüz yettiğince destek olmak üzere yola çıktı derneğimiz. 

Tarih boyunca en zor zamanlarda ülkeyi imanlı nesiller savunmuş, düştüğü zorluklardan kurtarmak için can siperane mücadele etmiştir. Heva ve hevesine düşkün, dünyevi menfaatler dışında gayesi olmayan insanların omuzunda yükselmez bu toplum. İmanlı nesillerin varlığı ve mücadelesiyle bu ülke hep payidar olacaktır.
 
Bu nadide okulların önemine dikkat çekmek, okullarımız arasında kardeşlik, sevgi, paylaşım, dayanışma duygularını pekiştirmek amacıyla düzenledik turnuvamızı. Hakça bir mücadelede kardeşçe bir paylaşım duygunun hakim olmasını diledik.
 
Bu turnuvayı düzenlerken bizlerden desteklerini esirgemeyen sayın ilçe Mili eğitim Müdürümüz Mehdi Turgut’a, Şube Müdürlerimize, Eğitim Gücü Spor Kulübü Yetkilisi Sayın Süleyman Çelik’e, bize sponsor olarak maddi sorunlarımızı çözen esnaflarımıza huzurlarınızda en içten duygularımla teşekkür ederim. Hepinize ödül törenimize katıldığınız için teşekkür eder saygılar sunarım.” dedi.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü yaptığı kısa konuşmada İmam Hatip okulların gün geçtikçe başarılarının artırdığını ve imam hatip okullarına çalışmalarıyla destek veren Viranşehir Önder’e yaptıkları çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti.
 
Dereceye giren takımlara kupaları, madalyaları ve ödülleri verildi.
Birinci olan takımın her oyuncusuna ödülleri olan eşofman takımı, kupa ve madalyalarını Belediye Başkan Vekili Eyüp Öztürk, 2. Olan takım oyuncularına Spor Ayakkabısı kupa ve madalyaları İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turgut ve 3. Olan takım oyuncularına futbol topu kupa ve madalyaları Ak Parti İlçe Başkanı Ali Tekin tarafından verildi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
TARIMSAL DESTEKLERDE FLAŞ DEĞİŞİKLİK! RESMİ GAZETE'DE YAYIMLANDI

TARIMSAL DESTEKLERDE FLAŞ…

17:32 - 24 Mayıs 2020
Viranşehir
İŞ İNSANI LOKMAN BEYAZ ‘DAN BAYRAM MESAJI

İŞ İNSANI LOKMAN BEYAZ ‘DAN…

23:24 - 23 Mayıs 2020
Viranşehir
TOÇ-BİRSEN ŞANLIURFA İL BAŞKAN YARDIMCISI İBRAHİM HALİL ŞEHMUSOĞLU'NDAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

TOÇ-BİRSEN ŞANLIURFA İL…

23:07 - 23 Mayıs 2020
Viranşehir
VİRANŞEHİR MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İBRAHİM YAĞAN'IN BAYRAM MESAJI

VİRANŞEHİR MİLLİ EĞİTİM…

22:19 - 23 Mayıs 2020
Viranşehir
HİLVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ: SİNAN ATEŞ 'DEN BAYRAM MESAJI

HİLVAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM…

22:02 - 23 Mayıs 2020
Viranşehir
HÜSEYİN OĞLU BEKO BAYİİ FEYZİ PARLAK'DAN BAYRAM MESAJI

HÜSEYİN OĞLU BEKO BAYİİ FEYZİ…

21:46 - 23 Mayıs 2020
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...