VİRANŞEHİR’DE OSMANLI TURAN OCAKLARI İLÇE BAŞKANLIĞI DUALARLA AÇILDI (HABER VİDEOLU)

Viranşehir Hit: 463 / Yorum: 0 / 29 Temmuz 2019 11:29
VİRANŞEHİR’DE OSMANLI TURAN OCAKLARI İLÇE BAŞKANLIĞI DUALARLA AÇILDI (HABER VİDEOLU)
-A +A

Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkan Vekili  katılımıyla Viranşehir İlçe Başkanlığı açılışı yapıldı.

Viranşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir konferans salonunda yapılan açılış törenine, Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ragıp Yıldırım,Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkan Vekili Nizam Perk, Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Şahin Çelik, Osmanlı Turan Ocakları Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Açma, 
Bölegenın Tanılınan  Kanaat Önderi ve Toplumsal Huzur için günülü barış elçisi TV Yorumcusu Ercan Konuk, Osmanlı Turan Ocakları Viranşehir İlçe Başkanı Ferit Opak, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, AK Parti eski İlçe Başkanı Kanaat Önderi Mehmet Ekinci, Türk Kızılay’ı Viranşehir Şube Başkanı Abdülkerim Etli, Hastane Başhekimi Dr.İlhan Erkan, Nüfus Müdürü Faysal Turan, Osmanlı Turan Ocakları Onursal Başkanı Viranşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mahmut Ekinci,Belediye meclis üyeleri, Osmanlı Turan Ocakları çevre il ve ilçe teşkilatları ile çok sayıda davetli katıldı. 

Açılış programında konuşan Bölegenın Tanılınan  Kanaat Önderi ve Toplumsal Huzur için günülü barış elçisi TV Yorumcusu Ercan Konuk, Merkezine insan konulan her hareket  haktan ve  halktan karşılık bulur ..stk'  lar toplumun vicdanıdır  herkese eşit mesafede din dil ırk ayrımı yapmadan  adil bir sosyal faaliyet yaptığında osmanlıda olduğu gibi ümmet kardeşliğine ve komşuluk hukukuna hizmet etmiş olur günümüz koşullarında iç huzura ihtiyacımız var ve hiç kimsenin vatanına ve devletine ihanet etme lüksüne sahip  değildir  bir arada kardeşce yaşayacağımız toprak su ve aşımız var   bir bibirimize sımsıkı sarılalım etrafımız ateş çemberi bu ülkenin geleceği tüm siyasi partilerin geleceğinden daha elzemdir  bu yolda ilerleyeceğiz inşallah" dedi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılış,okunan Kuranı-ı Kerim tilavetinin ardından saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı.

Açılış programında konuşan Osmanlı T
uran Ocakları Genel Başkan Yardımcısı ve piskolok yazar Kazim Yordakul,“Osmanlı ahlakını, kültürünü ve hoşgörüsünü gelecek nesillere aktarmaktır. Ecdadımız Osmanlıda hiçbir zaman Kürdü, Türkü, Alevisi, Sünisi, Çerkezi, Lazı diye ayrım yapmamıştır. Bizlerde bugün onların izinden giderek hep beraber bir olup bu topraklarda barışı, birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla bu yolda ilerleyeceğiz inşallah" dedi.

Osmanlı Turan Ocakları Viranşehir İlçe Başkanı Ferit Opak ise, hedeflerinin birlik beraberlik ve Osmanlı ruhunu tekrar canlandırmak olduğunu söyledi.

Yapılan konuşmalardan sonra yapılan plaket takdimi ve çeşitli ikramların ardından Ceylanpınar caddesi üzerinde bulunan Osmanlı Turan Ocakları Viranşehir İlçe Başkanlığının açılışı dualarla açıldı.
Açılış programı çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
YEMYEŞİL URFA PROJESİ İÇİN VİRANŞEHİR’DE MUHTARLARLA TOPLANTI

YEMYEŞİL URFA PROJESİ İÇİN…

17:52 - 18 Eylül 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR DE 2019 – 2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM STARTI VERİLDİ

VİRANŞEHİR DE 2019 – 2020…

12:11 - 17 Eylül 2019
Viranşehir
KAYMAKAM DERECİ’DEN BİR İSTİHDAM PROJESİ DAHA! 30 AİLEYE İSTİHDAM DESTEĞİ

KAYMAKAM DERECİ’DEN BİR…

12:34 - 12 Eylül 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR’DE OTOMOBİL ŞARAMPOLE DEVRİLDİ: 1 ÖLÜ 1 YARALI

VİRANŞEHİR’DE OTOMOBİL…

12:24 - 12 Eylül 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR’DE 20 MİLYON TL’LİK UĞUR OKULLARI EĞİTİM KAMPÜSÜNÜN AÇILIŞI YAPILDI (VİDEOLU)

VİRANŞEHİR’DE 20 MİLYON…

10:51 - 11 Eylül 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR’DE 600 KİŞİNİN İSTİHDAM EDİLECEĞİ GİYİM FABRİKASI BİTME AŞAMASINA GELD

VİRANŞEHİR’DE 600 KİŞİNİN…

13:16 - 4 Eylül 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...