VİRANŞEHİR’DE OSMANLI TURAN OCAKLARI İLÇE BAŞKANLIĞI DUALARLA AÇILDI (HABER VİDEOLU)

Viranşehir Hit: 1066 / Yorum: 0 / 29 Temmuz 2019 11:29
VİRANŞEHİR’DE OSMANLI TURAN OCAKLARI İLÇE BAŞKANLIĞI DUALARLA AÇILDI (HABER VİDEOLU)
-A +A

Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkan Vekili  katılımıyla Viranşehir İlçe Başkanlığı açılışı yapıldı.

Viranşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir konferans salonunda yapılan açılış törenine, Viranşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ragıp Yıldırım,Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkan Vekili Nizam Perk, Osmanlı Turan Ocakları Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Şahin Çelik, Osmanlı Turan Ocakları Şanlıurfa İl Başkanı Mustafa Açma, 
Bölegenın Tanılınan  Kanaat Önderi ve Toplumsal Huzur için günülü barış elçisi TV Yorumcusu Ercan Konuk, Osmanlı Turan Ocakları Viranşehir İlçe Başkanı Ferit Opak, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin, AK Parti eski İlçe Başkanı Kanaat Önderi Mehmet Ekinci, Türk Kızılay’ı Viranşehir Şube Başkanı Abdülkerim Etli, Hastane Başhekimi Dr.İlhan Erkan, Nüfus Müdürü Faysal Turan, Osmanlı Turan Ocakları Onursal Başkanı Viranşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Mahmut Ekinci,Belediye meclis üyeleri, Osmanlı Turan Ocakları çevre il ve ilçe teşkilatları ile çok sayıda davetli katıldı. 

Açılış programında konuşan Bölegenın Tanılınan  Kanaat Önderi ve Toplumsal Huzur için günülü barış elçisi TV Yorumcusu Ercan Konuk, Merkezine insan konulan her hareket  haktan ve  halktan karşılık bulur ..stk'  lar toplumun vicdanıdır  herkese eşit mesafede din dil ırk ayrımı yapmadan  adil bir sosyal faaliyet yaptığında osmanlıda olduğu gibi ümmet kardeşliğine ve komşuluk hukukuna hizmet etmiş olur günümüz koşullarında iç huzura ihtiyacımız var ve hiç kimsenin vatanına ve devletine ihanet etme lüksüne sahip  değildir  bir arada kardeşce yaşayacağımız toprak su ve aşımız var   bir bibirimize sımsıkı sarılalım etrafımız ateş çemberi bu ülkenin geleceği tüm siyasi partilerin geleceğinden daha elzemdir  bu yolda ilerleyeceğiz inşallah" dedi.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılış,okunan Kuranı-ı Kerim tilavetinin ardından saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı.

Açılış programında konuşan Osmanlı T
uran Ocakları Genel Başkan Yardımcısı ve piskolok yazar Kazim Yordakul,“Osmanlı ahlakını, kültürünü ve hoşgörüsünü gelecek nesillere aktarmaktır. Ecdadımız Osmanlıda hiçbir zaman Kürdü, Türkü, Alevisi, Sünisi, Çerkezi, Lazı diye ayrım yapmamıştır. Bizlerde bugün onların izinden giderek hep beraber bir olup bu topraklarda barışı, birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla bu yolda ilerleyeceğiz inşallah" dedi.

Osmanlı Turan Ocakları Viranşehir İlçe Başkanı Ferit Opak ise, hedeflerinin birlik beraberlik ve Osmanlı ruhunu tekrar canlandırmak olduğunu söyledi.

Yapılan konuşmalardan sonra yapılan plaket takdimi ve çeşitli ikramların ardından Ceylanpınar caddesi üzerinde bulunan Osmanlı Turan Ocakları Viranşehir İlçe Başkanlığının açılışı dualarla açıldı.
Açılış programı çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
BELEDİYE BAŞKANI SALİH EKİNCİ'NİN AZMİ İLE EKMEK FİYATLARINI % 25’E DÜŞÜRDÜ

BELEDİYE BAŞKANI SALİH…

16:07 - 18 Şubat 2020
Viranşehir
VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN SAĞLIK TACİRLERİNE OPERASYON

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN…

11:48 - 18 Şubat 2020
Viranşehir
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ  KAR TEMİZLEME MESAİSİ

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ KAR…

12:49 - 13 Şubat 2020
Viranşehir
BAŞKAN GREYDER BAŞINA GEÇTİ...

BAŞKAN GREYDER BAŞINA GEÇTİ...

12:30 - 13 Şubat 2020
Viranşehir
VİRANŞEHİR KAYMAKAMLIĞI VE İOM ARASINDA SÖZLEŞME İMZALANDI: 50 AİLEYE İSTİHDAM DESTEĞİ

VİRANŞEHİR KAYMAKAMLIĞI VE…

15:36 - 30 Ocak 2020
Viranşehir
VİRANŞEHİR’DE İLK TEKSTİL FABRİKASININ AÇILIŞI YAPILDI

VİRANŞEHİR’DE İLK TEKSTİL…

20:05 - 27 Ocak 2020
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...