VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 12. HALK TOPLANTISI

Viranşehir Hit: 415 / Yorum: 0 / 7 Ağustos 2018 17:33
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 12. HALK TOPLANTISI
-A +A

Viranşehir Belediyesi, halkın talep, öneri ve şikayetlerinin çözüme kavuşturulması amacıyla her ay rutin olarak gerçekleştirdiği Halk Toplantıları’nın 12’ncisini gerçekleştirdi.
 
Belediye Meclis Toplantı Salonunda İlçe Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit Başkanlığı’nda yapılan 12. Halk Toplantısı’na Belediye Başkan Yardımcıları Halaf Kete, Mahmut Şık, Aladdin Milli, İbrahim Çoban, Birim Müdürleri, Daire Amirleri, Muhtarlar, STK Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Toplantıda ilk olarak 2018 Yılı’nın ilk 6 ayı içerisinde yapılan hizmet odaklı faaliyetler İlçe Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit tarafından slayt eşliğinde sunuldu.
 
Faaliyet sunumunun ardından toplantıya katılan vatandaşlardan gelen, talep, öneri ve şikayetler dinlendi. Gelen talep ve şikayetler ekipler tarafından not edildi.
 
Alt yapı, yol, elektrik, Su, dedaş ve doğal gaz kazı çalışmaları, telekom internet şebekesi problemi vb. birçok sorunun konuşulduğu toplantı yaklaşık 2 saat sürdü.
 
Toplantıya katılan ilçe halkına Viranşehir Belediyesi’nin hizmet odaklı her noktada çalışma yürüttüğünü ifade eden İlçe Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit, katılımcılara teşekkür ederek toplantıların ileriki aylarda da devam edeceğini kaydetti.
 
Toplantının düzenlenmesindeki amaçlarının halk ile bütünleşip sorunları çözmek ve özlenilen hizmetleri sunmak olduğunu söyleyen Çimşit, ilçede temel problemlerin başında gelen elektrik ve yer altı kazı çalışmalarının takipçisi olduklarını bu çalışmaların hızlandırılıp bitirilmesi için sürekli toplantı gerçekleştirdiklerini söyledi.
 
An itibari ile birçok noktada çalışmaların yapıldığı ve ilçenin adeta köstebek yuvasına döndüğü gördüklerini sözlerine ekleyen Çimşit, “ Yapılacak olan ve bitirilecek olan çalışmalar sonrası Viranşehir gerçekten de yaşanılabilir bir şehir haline gelecektir. Bunun için biraz sabır lazım ” diye konuştu.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
MÜDÜR YOLCUDAN GAZETEMİZE ÖZEL AÇIKLAMA

MÜDÜR YOLCUDAN GAZETEMİZE…

15:45 - 13 Aralık 2018
Viranşehir
EĞİTİM GÜCÜ YAZ KURSLARIYLA VİRANŞEHİRDE ÇIĞIR AÇTI

EĞİTİM GÜCÜ YAZ KURSLARIYLA…

15:42 - 13 Aralık 2018
Viranşehir
VİRANŞEHİR’DE BORU KAVGASI: 9 YARALI AKRABALARIN MENFEZE BORU YERLEŞTİRME KAVGASINDA 9 KİŞİ YARALANDI

VİRANŞEHİR’DE BORU KAVGASI: 9…

15:11 - 13 Aralık 2018
Viranşehir
ZABITA EKİPLERİNDEN UNLU MAMÜL ÜRETEN İŞ YERLERİNE DENETİM

ZABITA EKİPLERİNDEN UNLU…

13:00 - 13 Aralık 2018
Viranşehir
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 4 ADET ULV CİHAZ ALIM İHALESİ

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 4…

10:50 - 10 Aralık 2018
Viranşehir
AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ DOÇ. DR. HALİL ÖZŞAVLI KATAR'DA

AK PARTİ ŞANLIURFA…

09:02 - 6 Aralık 2018
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...