VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 12. HALK TOPLANTISI

Viranşehir Hit: 479 / Yorum: 0 / 7 Ağustos 2018 17:33
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN 12. HALK TOPLANTISI
-A +A

Viranşehir Belediyesi, halkın talep, öneri ve şikayetlerinin çözüme kavuşturulması amacıyla her ay rutin olarak gerçekleştirdiği Halk Toplantıları’nın 12’ncisini gerçekleştirdi.
 
Belediye Meclis Toplantı Salonunda İlçe Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit Başkanlığı’nda yapılan 12. Halk Toplantısı’na Belediye Başkan Yardımcıları Halaf Kete, Mahmut Şık, Aladdin Milli, İbrahim Çoban, Birim Müdürleri, Daire Amirleri, Muhtarlar, STK Temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Toplantıda ilk olarak 2018 Yılı’nın ilk 6 ayı içerisinde yapılan hizmet odaklı faaliyetler İlçe Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit tarafından slayt eşliğinde sunuldu.
 
Faaliyet sunumunun ardından toplantıya katılan vatandaşlardan gelen, talep, öneri ve şikayetler dinlendi. Gelen talep ve şikayetler ekipler tarafından not edildi.
 
Alt yapı, yol, elektrik, Su, dedaş ve doğal gaz kazı çalışmaları, telekom internet şebekesi problemi vb. birçok sorunun konuşulduğu toplantı yaklaşık 2 saat sürdü.
 
Toplantıya katılan ilçe halkına Viranşehir Belediyesi’nin hizmet odaklı her noktada çalışma yürüttüğünü ifade eden İlçe Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Ömer Çimşit, katılımcılara teşekkür ederek toplantıların ileriki aylarda da devam edeceğini kaydetti.
 
Toplantının düzenlenmesindeki amaçlarının halk ile bütünleşip sorunları çözmek ve özlenilen hizmetleri sunmak olduğunu söyleyen Çimşit, ilçede temel problemlerin başında gelen elektrik ve yer altı kazı çalışmalarının takipçisi olduklarını bu çalışmaların hızlandırılıp bitirilmesi için sürekli toplantı gerçekleştirdiklerini söyledi.
 
An itibari ile birçok noktada çalışmaların yapıldığı ve ilçenin adeta köstebek yuvasına döndüğü gördüklerini sözlerine ekleyen Çimşit, “ Yapılacak olan ve bitirilecek olan çalışmalar sonrası Viranşehir gerçekten de yaşanılabilir bir şehir haline gelecektir. Bunun için biraz sabır lazım ” diye konuştu.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
KAYMAKAM DERECİDEN VİRANŞEHİR HALKINA DOĞAL GAZ MÜJDESİ

KAYMAKAM DERECİDEN VİRANŞEHİR…

15:31 - 22 Mart 2019
Viranşehir
İLÇE TARIMDAN ÇİFTÇİLERE FİDAN DESTEĞİ

İLÇE TARIMDAN ÇİFTÇİLERE…

10:53 - 21 Mart 2019
Viranşehir
AB ERASMUS PROJESİ KAPSAMINDA AVRUPA' DAN DÖNEN HADİ KUTLU MTAL ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ, MÜDÜR TURĞUT' U ZİYARET ETTİ

AB ERASMUS PROJESİ KAPSAMINDA…

13:51 - 20 Mart 2019
Viranşehir
UĞUR OKULLARI'NDAN VİRANŞEHİR'E 20 MİLYON DEĞERİNDE YATIRIM (VİDEOLU)

UĞUR OKULLARI'NDAN…

15:05 - 20 Mart 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR’DE 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ

VİRANŞEHİR’DE 18 MART…

13:07 - 18 Mart 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR STK'LARI YENİ ZELANDA KATLİAMINI KINADI

VİRANŞEHİR STK'LARI YENİ…

16:47 - 17 Mart 2019
Dikkat Çekenler
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...