VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SALİH EKİNCİ A HABER'E KONUŞTU

Viranşehir Hit: 722 / Yorum: 0 / 12 Nisan 2019 16:48
VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SALİH EKİNCİ A HABER'E KONUŞTU
-A +A

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci,A Haber'in canlı yayın konuğu olarak,proje ve yapılacak olan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.
 
Göreve geldiği günden beri AK Belediyecilik ve Gönül Belediyeciliğini benimseyeceklerini her fırsatta dile getiren Başkan Ekinci,A Haber'in mikrofonlarına yapılacak hizmetler hakkında konuştu.
Başkan Ekinci,Viranşehir'in yerel seçimlerde zaferle ayrıldığını ifade ederek, " Yerel seçimlerde zaferle ayrıldığımız için çok mutluyuz.Reis-i Cumhurumuza bir sözümüz vardı Viranşehir'i alacağız diye ve aldık.Vatandaşlarımızda bizleri mahçup etmedi.47.39 oy oranı ile bu zaferimizi Reis-i Cumhurumuza hediye ettik. Bundan sonra bu kazanımın ardından hiç bir ötekileştirme yapmadan Viranşehir'de AK Belediyeciliğin nasıl olduğunu göstermektir ve 20 yıldır iktidarın nimetlerine susamış bir ilçe olarak bu nimetleri vatandaşlarımıza buluşturacağız." Diye konuştu.
 
' 20 yıldır Esaret altında olan ilçe AK Parti İktidarı ile buluştu '

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr.Halil Özşavlı da ,Viranşehir halkına ve A Haber' e teşekkür ederek," Belediye Hizmet binasında Türk Bayrağı ve Ümmetin Liderinin resmi dalgalanıyor.Biz Bundan çok mutluyuz ve gururluyuz.Reis-i Cumhurumuza bir söz vermiştik Salih Ekinci arkadaşımız aday olursa kazanırız diye ve nitekim öyle oldu ve kazandık.Çünkü ondaki azmi,cevheri ve dinamizmi gördük.Reis-i Cumhurumuzda bizleri kırmadı ve teveccüh gösterdi.Elhamdülillah 20 yıldır adeta esaret altında olan ilçemizi AK Parti iktidarıyla hayırlısı ile buluşturmuş olduk." Dedi.
 
' Viranşehir'i sınırsız hizmet bekliyor '
 
Viranşehir'i bundan sonra neler bekliyor sorusu üzerine Vekil Özşavlı, " Viranşehir'i öncelikle sınırsız hizmet bekliyor.Ötekileştirmeden kimseyi uzaklaştırmadan,herhangi bir ayrım yapmadan,oy veren vermeyen herkesi kucaklayacak bir başkan var.AK Parti Belediyesinin anlayışı bu.Onun dışında istihdama yönelik projelerimiz var,onları geliştirmeye çalışacağız ilçemizde nüfus kalabalık,işsizlik çok fazla bir nebze olsun bu yaraya merhem olmaya çalışacağız.Hep beraber bir ekip halinde ilçemizi daha müreffeh hale getireceğiz." Şeklinde konuştu.
' 60 Proje değil 200 proje ile bitireceğiz '
Son olarak halkın beklentileri var AK Parti'den ve bunun için neler söyleyeceksiniz ? sorusu üzerine Belediye Başkanı Salih Ekinci," Halkımız bize güvendi bizi buraya getirdi sağ olsunlar.Onların güvenini su istimal etmeyeceğiz.Tabiî ki en büyük sorunumuz issizliktir Viranşehir'de.Takibi ilk yapacağımız işte istihdam alanı kurmaktır.Burada organizemizi daha aktif hale getirerek işsizliği çözeceğiz.Ondan sonra yol,kaldırım gibi şeyler çok kolaydır.En önemlisi de 60 Ayda 60 proje ile yola çıktık ve halkımıza bir söz verdik.inşallah göreve gelirsek biz bu 60 proje değil de 200 proje ile bitireceğiz değişimi."
A Haber'e konuşan Belediye Başkanı Salih Ekinci'ye Şanlıurfa Milletvekili Doç.Dr.Halil Özşavlı ve AK Parti İlçe Başkanı Ali Tekin eşlik etti.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
VİRANŞEHİR’DE ŞEHİT ENES ÇİÇEK İÇİN ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ

VİRANŞEHİR’DE ŞEHİT ENES…

14:21 - 10 Aralık 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR’DE ENGELLİLER YARARINA KERMES

VİRANŞEHİR’DE ENGELLİLER…

14:01 - 10 Aralık 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR TARIM LİSESİ 2.KEZ AVRUPA YOLUNDA..

VİRANŞEHİR TARIM LİSESİ 2.KEZ…

13:22 - 10 Aralık 2019
Viranşehir
YSK, AKP'Lİ BELEDİYE BAŞKANINI GÖREVDEN ALACAK

YSK, AKP'Lİ BELEDİYE…

11:03 - 5 Aralık 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR'İN İLK TEKSTİL FABRİKASINDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

VİRANŞEHİR'İN İLK TEKSTİL…

10:42 - 5 Aralık 2019
Viranşehir
GÜNEŞ ENERJİSİ İLE YAŞ SEBZE KURUTMA TESİSİ KURULUM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

GÜNEŞ ENERJİSİ İLE YAŞ SEBZE…

15:12 - 2 Aralık 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...