TÜRKİYE DERECESİ YAPAN KİCKBOKS SPORCULARINDAN KAYMAKAMIMIZ SAYIN ÖMER DERECİ'YE ZİYARET

Viranşehir Hit: 296 / Yorum: 0 / 30 Ocak 2019 16:43
TÜRKİYE DERECESİ YAPAN KİCKBOKS SPORCULARINDAN KAYMAKAMIMIZ SAYIN ÖMER DERECİ'YE ZİYARET
-A +A

Antalya'da gerçekleştirilen Kick Boks turnuvasında Viranşehir temsil eden Viranşehir Gençliği Kültür ve Spor Derneği Kulübü sporcuları iki Türkiye 2.'liği, beş Türkiye 5.liği elde etti.

İlk defa Kick Boks spor dalında Viranşehir'i temsil eden Viranşehir Gençliği Spor Kulübü takımı 9 sporcu ve 1 antrenör ile katıldığı Türkiye Kickboks Turnuvasında takım halinde en iyi başarıyı gösteren takım oldu. Kaymakamlık Makamında gerçekleştirilen ziyarette Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İbrahim Halil İmamoğlu, Kick Boks Koordinatörü Polis Memuru Mustafa Güntekin, Viranşehir Gençliği Kültür Ve Spor Derneği Kulübü Başkanı Ahmet Yılmaz, Antrenör Mazlum Oktay ve dereceye giren sporcular hazır bulundu.

Antalya'da Yapılan Kick Boks Turnuvasına Viranşehir Gençliği Kültür Ve Spor Derneği Kulübü olarak 9 sporcu ve 1 antrenör olarak katılım sağlayan takım 2 Türkiye 3.lüğü 5 tane Türkiye 5. Liği elde eden takım ile İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İ. Halil İmamoğlu, Polis Memuru Mustafa Güntekin ve Dernek Başkanı Ahmet Yılmaz Kaymakam Ömer Dereci’yi makamında ziyaret etti.

İlk Sportif başarısını 2018 yılında Elâzığ’da yapılan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında aldıklarını belirten Koordinatör Polis Memuru Mustafa Güntekin “Kick Boks sporuyla dezavantajlı, risk grubunda olan genç ve çocukları madde bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklarından uzak tutmak için başladıkları bu sporu Viranşehir’de antrenör yetiştirerek kalıcı olmasını hedefliyoruz” dedi.

Kick Boks Sporunu Belediye Spor Kompleks Merkezinde ve Gençlik Spor ilçe Müdürlüğünde yaptıklarını belirten Koordinatör polis memuru Mustafa Güntekin antrenmanlara yaklaşık olarak 150 kişiyi Kick Boks sporuna kazandırdıklarını dile getirdi. Kick Boks Koordinatör Polis Memuru Mustafa Güntekin Kaymakam Ömer Dereci’nin kendilerine maddi manevi destek bulunduğunu belirterek turnuvaya Dereci'nin destekleri ile katıldıklarını belirtti. Desteklerinden ötürü Kaymakamımız Sayın Ömer Dereci'ye teşekkür ettiklerini dile getirdi. Kaymakamı Ömer Dereci kısa sürede bir başarı elde ettiklerinde dolayı sporcuları tek tek tebrik etti.

Kulübe maddi ve manevi destek vereceklerini Kick Boks Sporunun Viranşehir de gelişmesi için her türlü desteği vereceklerini belirtiler.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
VİRANŞEHİRSPOR TRANSFERE BAŞLADI

VİRANŞEHİRSPOR TRANSFERE…

16:59 - 23 Ağustos 2019
Viranşehir
OKULLAR, İDARECİLERİN ELLERİNDEN YENİDEN HAYAT BULUYOR

OKULLAR, İDARECİLERİN…

14:17 - 19 Ağustos 2019
Viranşehir
İLÇE KAYMAKAMI ÖMER DERECİ’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

İLÇE KAYMAKAMI ÖMER…

17:39 - 10 Ağustos 2019
Viranşehir
PARLAK ’TAN, KURBAN BAYRAMI MESAJI

PARLAK ’TAN, KURBAN BAYRAMI…

14:03 - 10 Ağustos 2019
Viranşehir
BAŞKAN EKİNCİ KURBAN BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN EKİNCİ KURBAN BAYRAMI…

13:59 - 10 Ağustos 2019
Viranşehir
TİGEM GENEL MÜDÜRÜ AYŞE AYŞİN IŞIKGECE, CEYLANPINAR’DA

TİGEM GENEL MÜDÜRÜ AYŞE AYŞİN…

20:17 - 9 Ağustos 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...