TÜRKİYE DERECESİ YAPAN KİCKBOKS SPORCULARINDAN KAYMAKAMIMIZ SAYIN ÖMER DERECİ'YE ZİYARET

Viranşehir Hit: 214 / Yorum: 0 / 30 Ocak 2019 16:43
TÜRKİYE DERECESİ YAPAN KİCKBOKS SPORCULARINDAN KAYMAKAMIMIZ SAYIN ÖMER DERECİ'YE ZİYARET
-A +A

Antalya'da gerçekleştirilen Kick Boks turnuvasında Viranşehir temsil eden Viranşehir Gençliği Kültür ve Spor Derneği Kulübü sporcuları iki Türkiye 2.'liği, beş Türkiye 5.liği elde etti.

İlk defa Kick Boks spor dalında Viranşehir'i temsil eden Viranşehir Gençliği Spor Kulübü takımı 9 sporcu ve 1 antrenör ile katıldığı Türkiye Kickboks Turnuvasında takım halinde en iyi başarıyı gösteren takım oldu. Kaymakamlık Makamında gerçekleştirilen ziyarette Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İbrahim Halil İmamoğlu, Kick Boks Koordinatörü Polis Memuru Mustafa Güntekin, Viranşehir Gençliği Kültür Ve Spor Derneği Kulübü Başkanı Ahmet Yılmaz, Antrenör Mazlum Oktay ve dereceye giren sporcular hazır bulundu.

Antalya'da Yapılan Kick Boks Turnuvasına Viranşehir Gençliği Kültür Ve Spor Derneği Kulübü olarak 9 sporcu ve 1 antrenör olarak katılım sağlayan takım 2 Türkiye 3.lüğü 5 tane Türkiye 5. Liği elde eden takım ile İlçe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü İ. Halil İmamoğlu, Polis Memuru Mustafa Güntekin ve Dernek Başkanı Ahmet Yılmaz Kaymakam Ömer Dereci’yi makamında ziyaret etti.

İlk Sportif başarısını 2018 yılında Elâzığ’da yapılan Türkiye Açık Kick Boks Turnuvasında aldıklarını belirten Koordinatör Polis Memuru Mustafa Güntekin “Kick Boks sporuyla dezavantajlı, risk grubunda olan genç ve çocukları madde bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklarından uzak tutmak için başladıkları bu sporu Viranşehir’de antrenör yetiştirerek kalıcı olmasını hedefliyoruz” dedi.

Kick Boks Sporunu Belediye Spor Kompleks Merkezinde ve Gençlik Spor ilçe Müdürlüğünde yaptıklarını belirten Koordinatör polis memuru Mustafa Güntekin antrenmanlara yaklaşık olarak 150 kişiyi Kick Boks sporuna kazandırdıklarını dile getirdi. Kick Boks Koordinatör Polis Memuru Mustafa Güntekin Kaymakam Ömer Dereci’nin kendilerine maddi manevi destek bulunduğunu belirterek turnuvaya Dereci'nin destekleri ile katıldıklarını belirtti. Desteklerinden ötürü Kaymakamımız Sayın Ömer Dereci'ye teşekkür ettiklerini dile getirdi. Kaymakamı Ömer Dereci kısa sürede bir başarı elde ettiklerinde dolayı sporcuları tek tek tebrik etti.

Kulübe maddi ve manevi destek vereceklerini Kick Boks Sporunun Viranşehir de gelişmesi için her türlü desteği vereceklerini belirtiler.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
VİRANŞEHİR ÖNDER İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ FUTBOL TURNUVASININ FİNAL MAÇI YAPILDI

VİRANŞEHİR ÖNDER İMAM…

17:09 - 25 Nisan 2019
Viranşehir
SAVAŞ MAĞDURU SURİYELİ YÖNETMENDEN AKSİYON FİLMİ

SAVAŞ MAĞDURU SURİYELİ…

12:11 - 22 Nisan 2019
Viranşehir
BAŞKAN EKİNCİ KOLTUĞUNU MİNİK ÖĞRENCİYE DEVRETTİ

BAŞKAN EKİNCİ KOLTUĞUNU MİNİK…

11:50 - 22 Nisan 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR İLÇE KAYMAKAMI ÖMER SERECİ, 'NİN BERAT  KANDİLİ  MESAJI

VİRANŞEHİR İLÇE KAYMAKAMI…

12:53 - 19 Nisan 2019
Viranşehir
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET METİN, TURGUT DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ…

12:23 - 19 Nisan 2019
Viranşehir
GÜLLÜ'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

GÜLLÜ'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

11:58 - 19 Nisan 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...