MÜDÜR TURĞUT, OKUL VE KURUMLARLA TANIŞMA TURUNDA KURSLARI DENETLEDİ

Viranşehir Hit: 195 / Yorum: 0 / 9 Mart 2019 17:24
MÜDÜR TURĞUT, OKUL VE KURUMLARLA TANIŞMA TURUNDA KURSLARI DENETLEDİ
-A +A

Viranşehir ilçesine yeni atanan ve geçtiğimiz günlerde başlayış yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut, okul ve kurumlarla tanışma programı çerçevesinde Viranşehir Fen Lisesi ve Sakarya İlkokulunda açılan kurslara ziyaret gerçekleştirdi.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut'a, Şube Müdürü Ekrem İştin'in eşlik ettiği program Viranşehir Fen Lisesine yapılan ziyaretle başladı. Bu okulda misafirleri okul müdürü Sadettin Erbek karşılayarak yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu. Daha sonra okulun öğretmenleriyle tanişmak üzere ögretmenler odasına geçildi. Okul Müdürü misafirlerine ikramda bulundu.
 
Okul yönetimi ve öğretmenleriyle bir araya gelen Müdür Turğut öğretmenlere kendini tanıttı. Öğretmenlerle sohbet eden Turğut "Eğitimin olmazsa olmazı siz degerli meslektaşlarımla kısa sürede uzun yol alabileceğimize en ufak bir şüphem yok. Elbirliğiyle, gönül birliğiyle ilçemizin eğitim kalitesine siz değerli öğretmenlerimizin gayreti ile katkı sağlayacağız" dedi.
 
Okulun müdürü ve öğretmenleri ziyaretlerinden ötürü memnuniyetlerini dile getirerek İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut'a yeni görevinde başarılar dilediler.
 
Viranşehir Fen Lisesinde ki ziyareti tamamlayan Müdür Turğut, Sakarya İlkokulunda İlçemiz Halk Eğitim Merkezi bünyesinde düzenlenen DYK Kurslarını denetlemek ve ziyaret etmek üzere okuldan ayrıldılar.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut, Şube Müdürü Ekrem İştin ile birlikte Sakarya İlkokulu’nu ziyaret ederek kurs öğretmenleri ile bir araya geldi. Okul yönetiminden okulda açılan DYK kurslarıyla ilgili bilgi aldı. Kurs verilen sınıfları ziyaret eden Mehdi Turğut, öğrencilerin kurslara yoğun katılımından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
Müdür Turğut, sınıfların birinde yaptığı konuşmada, öğrencilerimizin hangi konularda eksiği varsa bunların takviye edileceğine değinerek, kursa devamın önemine işaret etti. DYK Kurslarını öğrenciler açısından çok önemli bulunduğunu, ayrıca Kurslara katılan öğrencilerin öğretmenler tarafından bir eğitim sürecinden geçitiğini, kursların öğrenciler açısından verimli olacağına inandığını ve önceki yıllarda kurslara katılan öğrencilerin LGS ve YKS gibi sınavlarda büyük bir başarıya imza attığının gözlendiğini  Viranşehir'in  eğitiminde başarı hikâyelerini ortak aklın mürekebiyle yazilacagini  söyledi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
TÜRK KIZILAY VİRANŞEHİR ŞUBESİ ANLAMLI İFTAR YEMEĞİ

TÜRK KIZILAY VİRANŞEHİR…

15:09 - 22 Mayıs 2019
Viranşehir
2019VİRANŞEHİR, SPORLA EĞİTİMLE YARINLARDAN EMİN

2019VİRANŞEHİR, SPORLA…

13:45 - 20 Mayıs 2019
Viranşehir
GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDAN GENÇLİK YÜRÜYÜŞÜ YAPILDI

GENÇLİK HAFTASI ETKİNLİKLERİ…

15:27 - 15 Mayıs 2019
Viranşehir
GÜNEYDOĞU YILDIZLAR EĞITIM KURUMLARI, ANNELER GÜNÜNDE İFTARDA VELİLERİ İLE BULUŞTU.

GÜNEYDOĞU YILDIZLAR EĞITIM…

17:02 - 14 Mayıs 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN ŞEFFAF İŞKUR KURASI

VİRANŞEHİR BELEDİYESİNDEN…

17:08 - 2 Mayıs 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ…

18:05 - 1 Mayıs 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...