MÜDÜR TURĞUT, OKUL VE KURUMLARLA TANIŞMA TURUNDA KURSLARI DENETLEDİ

Viranşehir Hit: 151 / Yorum: 0 / 9 Mart 2019 17:24
MÜDÜR TURĞUT, OKUL VE KURUMLARLA TANIŞMA TURUNDA KURSLARI DENETLEDİ
-A +A

Viranşehir ilçesine yeni atanan ve geçtiğimiz günlerde başlayış yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut, okul ve kurumlarla tanışma programı çerçevesinde Viranşehir Fen Lisesi ve Sakarya İlkokulunda açılan kurslara ziyaret gerçekleştirdi.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut'a, Şube Müdürü Ekrem İştin'in eşlik ettiği program Viranşehir Fen Lisesine yapılan ziyaretle başladı. Bu okulda misafirleri okul müdürü Sadettin Erbek karşılayarak yeni görevinin hayırlı olması dileğinde bulundu. Daha sonra okulun öğretmenleriyle tanişmak üzere ögretmenler odasına geçildi. Okul Müdürü misafirlerine ikramda bulundu.
 
Okul yönetimi ve öğretmenleriyle bir araya gelen Müdür Turğut öğretmenlere kendini tanıttı. Öğretmenlerle sohbet eden Turğut "Eğitimin olmazsa olmazı siz degerli meslektaşlarımla kısa sürede uzun yol alabileceğimize en ufak bir şüphem yok. Elbirliğiyle, gönül birliğiyle ilçemizin eğitim kalitesine siz değerli öğretmenlerimizin gayreti ile katkı sağlayacağız" dedi.
 
Okulun müdürü ve öğretmenleri ziyaretlerinden ötürü memnuniyetlerini dile getirerek İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut'a yeni görevinde başarılar dilediler.
 
Viranşehir Fen Lisesinde ki ziyareti tamamlayan Müdür Turğut, Sakarya İlkokulunda İlçemiz Halk Eğitim Merkezi bünyesinde düzenlenen DYK Kurslarını denetlemek ve ziyaret etmek üzere okuldan ayrıldılar.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turğut, Şube Müdürü Ekrem İştin ile birlikte Sakarya İlkokulu’nu ziyaret ederek kurs öğretmenleri ile bir araya geldi. Okul yönetiminden okulda açılan DYK kurslarıyla ilgili bilgi aldı. Kurs verilen sınıfları ziyaret eden Mehdi Turğut, öğrencilerin kurslara yoğun katılımından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
 
Müdür Turğut, sınıfların birinde yaptığı konuşmada, öğrencilerimizin hangi konularda eksiği varsa bunların takviye edileceğine değinerek, kursa devamın önemine işaret etti. DYK Kurslarını öğrenciler açısından çok önemli bulunduğunu, ayrıca Kurslara katılan öğrencilerin öğretmenler tarafından bir eğitim sürecinden geçitiğini, kursların öğrenciler açısından verimli olacağına inandığını ve önceki yıllarda kurslara katılan öğrencilerin LGS ve YKS gibi sınavlarda büyük bir başarıya imza attığının gözlendiğini  Viranşehir'in  eğitiminde başarı hikâyelerini ortak aklın mürekebiyle yazilacagini  söyledi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
KAYMAKAM DERECİDEN VİRANŞEHİR HALKINA DOĞAL GAZ MÜJDESİ

KAYMAKAM DERECİDEN VİRANŞEHİR…

15:31 - 22 Mart 2019
Viranşehir
İLÇE TARIMDAN ÇİFTÇİLERE FİDAN DESTEĞİ

İLÇE TARIMDAN ÇİFTÇİLERE…

10:53 - 21 Mart 2019
Viranşehir
AB ERASMUS PROJESİ KAPSAMINDA AVRUPA' DAN DÖNEN HADİ KUTLU MTAL ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİ, MÜDÜR TURĞUT' U ZİYARET ETTİ

AB ERASMUS PROJESİ KAPSAMINDA…

13:51 - 20 Mart 2019
Viranşehir
UĞUR OKULLARI'NDAN VİRANŞEHİR'E 20 MİLYON DEĞERİNDE YATIRIM (VİDEOLU)

UĞUR OKULLARI'NDAN…

15:05 - 20 Mart 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR’DE 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ

VİRANŞEHİR’DE 18 MART…

13:07 - 18 Mart 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR STK'LARI YENİ ZELANDA KATLİAMINI KINADI

VİRANŞEHİR STK'LARI YENİ…

16:47 - 17 Mart 2019
Dikkat Çekenler
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...