CEVHERİ:ÜMMETİN UMUDUYUZ

Viranşehir Hit: 772 / Yorum: 0 / 9 Haziran 2018 16:48
CEVHERİ:ÜMMETİN UMUDUYUZ
-A +A


AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin,ve 27.Dönem Milletvekili Adayı Mehmet Ali Cevheri seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında ilçe, kırsal mahalle, esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Cevheri, vatandaşlar ile sohbet edip talep ve sorunlarını dinlerken diğer yandan ise 24 Haziran Seçimlerinin önemini anlatıyor. 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimleri öncesinde AK Aday Mehmet Ali Cevheri merkezde bulunan esnaf ve vatandaş ziyaretlerini gerçekleştirirken diğer yandan ise İlçe ziyaretlerine de ara vermeden devam ediyor.

Viranşehir Çadır Kent Personelleri ile Viranşehir Belediyesi Kültür Merkezinde bir araya gelem AK Aday Mehmet Ali Cevheri, " Ülke olarak çok dikkatli olmak zorundayız çünkü bu kale düşer ve bu bayrak inerse hiç birimizin gidecek yeri yoktur" dedi.

AK Aday Mehmet Ali Cevheri, Türkiye Olarak Ümmetin Umuduyuz Ülke olarak Türkiye olarak ümmetin umudu olduklarını ve Ülke olarak çok dikkatli olmak zorunda olduklarını belirten 
AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin,AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Cevheri, "AK Kadroların vizyonu, Bizler çocuklarımıza bu memleketin sevdalısı haline getirmek istiyoruz, Çocuklarımızı yarınları inşa eden bireyler haline getirmek istiyoruz, Geleceğin doktorları, mühendisleri, öğretmenleri olmasını istiyoruz, Çocuklarımızın elinde kitap ve kalem olsun istiyoruz. Bizler AK Parti hükümeti olarak çocuklarımıza okutup bilgi ile donatıp ailesine teslim ediyoruz, Bizler çocuklarımızın eline silah verip dağları çıkarıp kardeşi kardeşe kırdırmıyoruz. Suriye örneğinde olduğu gibi bir insanın vatanı olmasa perişan olur, harap olur çok şükür ki Türkiye var ve onlara sahip çıktı.

Düşünün Türkiye olmazsa o insanlar ne hallere düşerdi kim bilir, bunu çok iyi kavramamız gerekiyor. Emperyalistlerin ülkemizde yapmak istedikleri de tam olarak bu kardeş kanı akıtarak bizleri Suriye ve Irak gibi yapmak istiyorlar. Bizler ülke olarak Türkiye olarak ümmetin umuduyuz, bizler Ülke olarak çok dikkatli olmak zorundayız çünkü bu kale düşer ve bu bayrak inerse hiç birimizin gidecek yeri yoktur." şeklinde konuştu.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
VEKİL ÖZŞAVLI’DAN AREFE GÜNÜ CANLI HAYVAN PAZARINA ZİYARET

VEKİL ÖZŞAVLI’DAN AREFE GÜNÜ…

16:47 - 20 Ağustos 2018
Viranşehir
KAYMAKAM ÖMER ÇİMŞİT'TEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

KAYMAKAM ÖMER ÇİMŞİT'TEN…

14:32 - 20 Ağustos 2018
Viranşehir
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SİNAN ATEŞ’DEN KURBAN BAYRAMI MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SİNAN…

14:20 - 20 Ağustos 2018
Viranşehir
BAŞKAN KETE DE “BU BAYRAM DAHA FAZLA KENETLENELİM”

BAŞKAN KETE DE “BU BAYRAM…

14:09 - 20 Ağustos 2018
Viranşehir
BAŞKAN ALİ TEKİN KURBAN BAYRAMI MESAJI YAYINLADI

BAŞKAN ALİ TEKİN KURBAN…

14:06 - 20 Ağustos 2018
Viranşehir
VİRANŞEHİR ÖĞRENCİ DERNEĞİ’NDE BAŞKAN DEĞİŞİKLİĞİ

VİRANŞEHİR ÖĞRENCİ…

17:51 - 17 Ağustos 2018
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...