CEVHERİ:ÜMMETİN UMUDUYUZ

Viranşehir Hit: 860 / Yorum: 0 / 9 Haziran 2018 16:48
CEVHERİ:ÜMMETİN UMUDUYUZ
-A +A


AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin,ve 27.Dönem Milletvekili Adayı Mehmet Ali Cevheri seçim çalışmalarına devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında ilçe, kırsal mahalle, esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Cevheri, vatandaşlar ile sohbet edip talep ve sorunlarını dinlerken diğer yandan ise 24 Haziran Seçimlerinin önemini anlatıyor. 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimleri öncesinde AK Aday Mehmet Ali Cevheri merkezde bulunan esnaf ve vatandaş ziyaretlerini gerçekleştirirken diğer yandan ise İlçe ziyaretlerine de ara vermeden devam ediyor.

Viranşehir Çadır Kent Personelleri ile Viranşehir Belediyesi Kültür Merkezinde bir araya gelem AK Aday Mehmet Ali Cevheri, " Ülke olarak çok dikkatli olmak zorundayız çünkü bu kale düşer ve bu bayrak inerse hiç birimizin gidecek yeri yoktur" dedi.

AK Aday Mehmet Ali Cevheri, Türkiye Olarak Ümmetin Umuduyuz Ülke olarak Türkiye olarak ümmetin umudu olduklarını ve Ülke olarak çok dikkatli olmak zorunda olduklarını belirten 
AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin,AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Mehmet Ali Cevheri, "AK Kadroların vizyonu, Bizler çocuklarımıza bu memleketin sevdalısı haline getirmek istiyoruz, Çocuklarımızı yarınları inşa eden bireyler haline getirmek istiyoruz, Geleceğin doktorları, mühendisleri, öğretmenleri olmasını istiyoruz, Çocuklarımızın elinde kitap ve kalem olsun istiyoruz. Bizler AK Parti hükümeti olarak çocuklarımıza okutup bilgi ile donatıp ailesine teslim ediyoruz, Bizler çocuklarımızın eline silah verip dağları çıkarıp kardeşi kardeşe kırdırmıyoruz. Suriye örneğinde olduğu gibi bir insanın vatanı olmasa perişan olur, harap olur çok şükür ki Türkiye var ve onlara sahip çıktı.

Düşünün Türkiye olmazsa o insanlar ne hallere düşerdi kim bilir, bunu çok iyi kavramamız gerekiyor. Emperyalistlerin ülkemizde yapmak istedikleri de tam olarak bu kardeş kanı akıtarak bizleri Suriye ve Irak gibi yapmak istiyorlar. Bizler ülke olarak Türkiye olarak ümmetin umuduyuz, bizler Ülke olarak çok dikkatli olmak zorundayız çünkü bu kale düşer ve bu bayrak inerse hiç birimizin gidecek yeri yoktur." şeklinde konuştu.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
VİRANŞEHİR GÜNDEM GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ NURETTİN KARAKIŞ’IN TEYZESİ VEFAT ETTİ.

VİRANŞEHİR GÜNDEM GAZETESİ…

10:23 - 18 Ocak 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR DE 63 BİN 889 ÖĞRENCİ SÖMESTR TATİLİNE GİRDİ

VİRANŞEHİR DE 63 BİN 889…

10:19 - 18 Ocak 2019
Viranşehir
AK PARTİ VİRANŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ZİRAAT MÜHENDİSİ SALİH EKİNCİ OLDU

AK PARTİ VİRANŞEHİR BELEDİYE…

09:52 - 18 Ocak 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN 40 ARAÇ KİRALAMA İHALESİ

VİRANŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN 40…

16:18 - 17 Ocak 2019
Viranşehir
CHP HEYETİ VİRANŞEHİR ZİRAAT ODASINI ZİYARET ETTİ.

CHP HEYETİ VİRANŞEHİR ZİRAAT…

16:10 - 17 Ocak 2019
Viranşehir
İŞTE İŞKUR KURA ÇEKİM SONUÇLARI AÇIKLANDI (TAM LİSTE)

İŞTE İŞKUR KURA ÇEKİM…

12:35 - 15 Ocak 2019
Dikkat Çekenler
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...