AZİMLİ ÖĞRENCİ MERVE ENDER'DEN MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK'A TEŞEKKÜR MESAJI

Viranşehir Hit: 2567 / Yorum: 0 / 11 Şubat 2019 19:06
AZİMLİ ÖĞRENCİ MERVE ENDER'DEN MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK'A TEŞEKKÜR MESAJI
-A +A

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde Göl Ortaokulu 5. sınıf öğrencisi Ortopedik Engelli Merve Ender İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’i makam odasında ziyaret etti.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Ailesiyle birlikte gelen Engelli Öğrenci Merve Ender, eğitim-öğretim gördüğü okulda 1'inci dönem sonu almış olduğu takdir ve onur belgesini İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’e takdim etti.
 
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü makam odasında Merve Ender ve ailesi ile bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş, başarılı öğrenciye tablet bilgisayar hediye ederek ödüllendirdi.
 
Başarılarılı ve zeki bir öğrenci olduğunu aldığı belgelerle kanıtlayan Merve Ender’i kutlayıp ödüllendiren Ateş şunları söyledi “Öncelikle, bu ve buna benzer durumlarda titiz davranıp yakından takipçi olan Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’a, Valimiz Sayın Abdullah Erin’e ve her konuda desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamımız Sayın Ömer Dereci’ye sonsuz teşekkür etmek istiyorum. Merve kızımıza gelince, kişi azimli olduktan sonra başaramayacağı hiç bir engel yoktur. Merve kızımızın ortopedik bir engeli olabilir. Gayreti ve azmiyle bu engeli aşabildiğini görüyoruz. Hiçbir engeli olmadığı halde Allah'ın verdiği imkanları değerlendiremeyen bir çok insan var. Kızımız bütün engellere rağmen azimli bir şekilde çalışarak arkadaşlarına örnek oluyor. Eminim ki; azminin mükafatını fazlasıyla alacaktır. Öğrencimizi, almış olduğu belgelerden dolayı tebrik ediyorum” dedi. 
 
Azimli Merve takdir ve onur belgelerini İlçe Milli Eğitim Müdürü Sinan Ateş’e takdim ederek Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a mesaj gönderdi. Gönderdiği mesajda “Milli Eğitim Bakanlığımız İlkokul 1’inci sınıftan itibaren eğitim-öğretimime çok yardımcı oldular. Sadece ben değil, tüm Viranşehir milli eğitim camiası bu durumdan çok memnun. Engeli öğrencilere sağladıkları kolaylıklardan ve desteklerinden ötürü Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’a tüm engelli öğrenciler adına teşekkür ediyorum” dedi.
 
Daha sonra ziyarette engelli kızına refakatlik eden baba Mehmet Ender “Allah devletimizden razı olsun. Devletimizin kızımızla yakından ilgilenmesi ve her anımızda her sorunumuzda yanımızda olması Merve’nin azimli bir şekilde çalışıp engellerini unutmasına vesile oldu. Tekrardan Milli Eğitim Bakanımıza Valimize, İlçe Kaymamamıza, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze sonsuz teşekkür etmek istiyorum” diyerek duygularını dile getirdi.

 

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Benzer Haberler
Viranşehir
VİRANŞEHİR ÖNDER İMAM HATİPLİLER DERNEĞİ FUTBOL TURNUVASININ FİNAL MAÇI YAPILDI

VİRANŞEHİR ÖNDER İMAM…

17:09 - 25 Nisan 2019
Viranşehir
SAVAŞ MAĞDURU SURİYELİ YÖNETMENDEN AKSİYON FİLMİ

SAVAŞ MAĞDURU SURİYELİ…

12:11 - 22 Nisan 2019
Viranşehir
BAŞKAN EKİNCİ KOLTUĞUNU MİNİK ÖĞRENCİYE DEVRETTİ

BAŞKAN EKİNCİ KOLTUĞUNU MİNİK…

11:50 - 22 Nisan 2019
Viranşehir
VİRANŞEHİR İLÇE KAYMAKAMI ÖMER SERECİ, 'NİN BERAT  KANDİLİ  MESAJI

VİRANŞEHİR İLÇE KAYMAKAMI…

12:53 - 19 Nisan 2019
Viranşehir
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ MEHMET METİN, TURGUT DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ…

12:23 - 19 Nisan 2019
Viranşehir
GÜLLÜ'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

GÜLLÜ'DEN BERAT KANDİLİ MESAJI

11:58 - 19 Nisan 2019
Dikkat Çekenler
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Anket

Sayfalar
Duyurular
Linkler
Arşiv
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...